Hassas Ciltler için Doğal Bakım

Doğal Güzellik Sırları
Hassas Ciltler için Doğal Bakım

Bazı insanlar hassas ciltlerle doğar, bazıları ise cilt dokularında yaş ve koşullarla bir değişiklik yaşar. Birçok kadın doğumdan sonra derilerinde bir değişime tanık olur. Normalden kuruya, derileri toplam bir dönüşümden geçer. Sayısız tezgah üstü ürünle yapılan sayısız karşılaşmadan sonra, bazı doğal ürünler denemeye karar verdim ve sonuçlar gerçekten tatmin edici oldu.Hassas cilde dikkat etmek sabır kokusu gerektirir, ancak bir kez doğru formülü alınca hiçbir şey ışıltınızı ve ışıltınızı sergilemenizi önleyemez.
 Hassas cilt bakımı, vücut bakımı, saç bakımı  güzellik ve makyajı için kullanılan organik bitki ürünlerin bazlı bileşenleri dikkatlice seçilmelidir.

1- Aloe Vera Bitkisi: Çok az bileşen, bu çöl bitkisi gibi dermal kuraklığı bastırabilir ve nemlendirici, hassas ve yaşlanan cilt için anahtardır. Ayrıca amino asitleri, vitaminleri, mineralleri, polisakaritleri ve enzimleri içeren 75'ten fazla aktif besin içerir. Aloe vera cildi esnek, pürüzsüz ve beslenmiş halde bırakır.

2- Hindistan cevizi yağı: Organik hindistancevizi yağı susuz, kuru, lapa lapa ve hassas cildi geri yüklemek için inanılmaz. E vitamini ve gezegendeki antioksidanların en zengin doğal yatıştırıcı kaynakları arasındadır. Sadece nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda cildi temizlemeye, gözenekleri kapatmaya ve sakinliği hassaslaştırmaya yardımcı olan vitaminleri de içerir.

3- Papatya: Papatya çiçeği; cilt üzerinde yumuşak ve rahatlatıcı bir etkisi olan flavonoidler ve karotenoidleri içerir. Ayrıca geçici kızarıklık görünümünü hafifletebilir ve çevresel streslerden koruyan antioksidanlarla doludur.

4- Gül Suyu:  Gül suyu damıtımı; cilt için rahatlatıcıdır. Bu zarif, tamamen doğal bileşen cildi sakinleştirir ve nazikçe besler. Ayrıca, cilt hassasiyeti için ve geçici kızarıklık görünümünü hafifletmekde idealdir.


Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon