Ev Yapımı Bitkisel Yastık

Şifalı Bitkiler
Rahat Uyku için Şifalı Bitkilerden Yastık Yapımı

Uyumakta zorlanıyorsanız, sizi rahatlamanıza ve uykuya dalmanıza yardımcı olmak için ev yapımı bitkisel yastıklar kullanmayı deneyin.

Harika bir ev yapımı uyku ilacı için, rahatlamak ve uyumanıza yardımcı olmak için bu küçük torbalardan birini yastık kılıfınıza koymanız yeterlidir.

Gevşetici terapötik değerleri için otlar ve çiçekler toplanırken, çiğlendikten sonra ılık ve kuru bir günde onları toplamak en iyisidir.

Yapraklar tamamen gelişmeden önce toplanmaları gerekir. Otları kurutmak için onları bir tepsiye dağıtın ve bir süre böceklerin karışmasını sağlamak için bırakın ve sonra güneşte, serada veya fırında düşük ısıda kurumasını bekleyin.
Gerekli Malzemeler:


Uyku ve rahatlamayı tetikleyen en iyi kurutulmuş çiçekler; şerbetçiotu, limon otu ve lavantadır.

Yapılışı:


Şifalı Bitkiler 1

Bir parça kumaş alın (muslin veya dokuma gevşek kumaş) ve yaklaşık 20 cm kareye bölün. Ortasına, kurutulmuş çiçekleri yerleştirin. Kumaşların kenarlarını toplayın ve çiçekleri içeride tutmak için kesenin boynuna bir kurdele bağlayın. Çiçeklerin nefes almasını ve aromayı bırakmasını sağlayın.İyi bir gece uykusu için uyku yastığını yatağın yakınına yerleştirin. İlgili Yayınlar

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments


EmoticonEmoticon