Çocuklar için 10 Kolay El İşleri

Okul Öncesi Çalışmaları
Çocuklar için 10 Kolay El İşleri

Çocuklarınızın ya da havalı olarak düşündüğünüz şeylerin dışında, kolay olan bir şey olan bir sürü kolay çocuk zanaat fikirleri vardır. Çocuklar için kolay projeleri için en iyi el işleri projeleri eklenmiştir. Basit ve eğlenceli çalışmaları çocuklarınızın yapması için harika modellerdir. Çocuklar için en iyi 10 kolay elişi çalışmaları yazılmıştır. Okul öncesi çalışmaları etkinliklerine örneklerdir.

1- Yumurta Kartonlardan Çiçek Baskıları İşleri Yapımı: Çeşitli biçimlerde yapmak süper kolay ve eğlencelidir. Tüm bahçe manzarasını daha geniş bir formatta ilerletebildik. Bunlar duvara süsleme asmak için eğlencelidir. Ancak, bu aynı teknikler çok güzel bir kart yapmak için de kullanılabilir. Bunları tuvalde ya da sadece bir kağıda da yapabilirsiniz. Bunlar her yaştan çocuklar için mükemmel bir el işleridir.
Okul Öncesi Çalışmaları 1


2- Taşlardan Kaktüs Çiçeği Boyama El işi Yapımı: Küçük saksılara taşlar; akrilik boyalar ile desenler şekiller yapılır.

Okul Öncesi Çalışmaları 2

3- Elişi Çocuklar için Ejderha Şeklinde Kukla Yapımı: Kağıttan Kukla Yapımıdır. Yazdırılır, ejderha desenleri ile kolaylıkla hazırlanan bir el işi modelidir.

Okul Öncesi Çalışmaları 3

4- Kolay Fidget Stres Atıcı Oyuncak Yapımı: Kartonlardan yapılan oyuncak, hemde yetişkinler için stres atıcı kolaydır.

Okul Öncesi Çalışmaları 4

5- Kağıt Tabaktan Unıcorn Yapımı: Okul öncesi el işlerinden unıcorn yapımıdır.Resimlerde hazırlama aşamaları gösterilmiştir.

Okul Öncesi Çalışmaları 5

Okul Öncesi Çalışmaları 5a

6- Kağıt Rulodan Batman Ve Robin Yapımı: Çocukların çizgi film kahramanlarından Batman ve Robin çalışmasıdır.

Okul Öncesi Çalışmaları 6


7- Elişi Sünger Su Bombaları Yapımı: Renkli bulaşık süngeleri ince, uzun şeritler halinde kesilir. Bağlanır. Oyuncak su bombaları hazırdır.

Okul Öncesi Çalışmaları 7

8- Unıcorn Kalemlik Modeli: Kağıtlardan çocuların yapabileceği içine kalemlerin konulacağı kalemlik yapımıdır.

Okul Öncesi Çalışmaları 89- El işi makarnadan Resim ve boyama yapımı: Değişik şekillerde makarnalar; çocukların şekiller ev desenler yapılır. Sulu boya ile boyanır.


Okul Öncesi Çalışmaları 9

10 - Köpük Bardaklardan Kardan Adam Elişi Yapımı: Kağıt, köpük bardaklar ters çevrilir. Kumaşlardan atkı parçaları kesilir. Takılır. Boyalı kalemlerle kardan adamın yüzü çizilir. Çocukların yapacağı kolay okul öncesi el işi çalışmasıdır.


Okul Öncesi Çalışmaları 10