3 Örgü Bayan Atkı Modeli

Örgü Atkı Modelleri - Bayan Örgüleri - Örgü Modelleri
3 Örgü Bayan Atkı Yapımı, Video

Bayan örgülerden atkı modeli çeşitleri yazılmıştır.İşlemesi kolay 3 tane videolu olarak görsel anlatımlı atkılardır. Örgü örmek; bisiklete binmeyi ya da yemek yapmayı öğrenmekten farklı değildir. Tek gereken zaman ve pratiktir. Yeni başlayanlar için bazı basit basit örme atkı desenleri bulduk. Diğerleri hızlı bir şekilde örülecek ve son dakikada harika hediyeler verecek. Ve bu atkı örgülerinden bazıları, teknik örgü becerilerinizi teste sokacak zorlu lale işlerine sahiptir.

1- Beyaz Örgü Atkı Modeli Yapımı, Video: Örgü atkı yapımında; video öğretici, bir fuların nasıl örüleceğini ve birkaç ipucunun atıldığı birkaç ipucunu gösterecek. Gözden geçirmeye ihtiyacınız varsa bölümleri kendi hızınızda takip edin ve bölümleri yeniden izleyin. Haraşo örgü desenli atkıdır. 6-8 numara örgü şişler ile işlenir. Genişlik 10 cm, uzunluk 65 cm dir. 23 ilmek ile başlanır.Video


2- Sonsuzluk Örgü Atkı Modeli Yapımı, Video: İşlemesi kolay, dantel desenli örgü atkı yapımıdır. Yapım aşamaları videoda gösterilmiştir. 9 numara örgü şiş ile işlenir.

Örgü Atkı Modelleri - Bayan Örgüleri - Örgü Modelleri  1

Video1


3- Kışlık Örgü Bayan Atkı Modeli Yapımı, Video: 15 numara örgü şiş ile örülür. Yapım aşamaları videoda gösterilmiştir. Kalın yün iplik ile yapılır. Soğuk kış günlerinde sıcak tutar.

Video 2

İlgili Yayınlar

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments


EmoticonEmoticon