Eviniz için Uygun Doğal Taşlar
Doğal Taşlar - Dekorasyon
Doğal Taşlarla Ev Dekorasyonu

Evinizin pozitif enerji yayması için her odaya uygun doğal taşlar vardır. Bunlar sıra ile yazılacaktır. Yatak, oturma, banyo, salon ve mutfak için uygun doğal taş dekorasyonu ile evinizin havası değişecektir. Doğal taşlardan yayılan enerji dünyada doğal şekilde bulunur. Yatak odaları için uygun doğal taş; gül kuvarsıdır. Gül; kendini sevmek için kullanılır. Nazik, besleyici bir enerji verir. Kristalleri, doğal taşları seçerken göz önünde bulundurulması gereken renk çok önemlidir. Gül kuartz pembe- genellikle sevgi, neşe ve özverilikle ilgilidir.

Odanızda gül kuartzını kullanmanın çok rahatlatıcı bir yolu, her yatak odasında yere dört kristal koymak, ki bu da sizi tam anlamıyla sevgi ile kuşatır. Yatağınızın sadece bir tanesi bile yatıştırıcı ve sakinleştirici bir his yaratır.

Mutfak dekorasyonunda kullanılacak doğal taş; Kalsittir.

Mutfak genellikle sıcak ve samimi bir yer olarak kabul edilir. Bu yüzden tavsiye edilen kristal - doğal taş turuncu veya sarı kalsittir. Sadece bu renkler yalnız besleyici ve enerji verici olmakla kalmıyor, aynı zamanda kalsit de çok yumuşak bir enerji yayan , harika bir temizleyici doğal taştır. Sıklıkla depresyon için kullanılır. Kalsit birçok renkte de gelir, böylece şifa için kristalleri seçebilir ve yine de kendi renk paletinize uydurursunuz.

Oturma odanız için en iyi doğal taş; Selenitedir.

Oturma odası dekorasyonunda, yumuşak ve şifa veren bir şey olmasını istersiniz, çünkü oturma odasında çoğu zaman farklı ruh halleri ve olaylar devam eder. Selenit hassas bir kristaldir. Güzel olan büyük parçalarını alabilirsin.
Doğal Taşlar - Dekorasyon 1
Kapınız için en iyi kristal doğal taş; siyah turmalindir.

Siyah turmalin, evinizde herhangi bir yere sahip olmak için gerçekten harika bir kristaldir, ancak özellikle ön kapı, pencere veya giriş yolu ile güçlü olabilir . Çok fazla koruma ve olumsuzluk ileticisi gibi davranır. Bu yüzden dışarıda getirmek istemediğiniz bir şeyi esasen “yıkayabilirsiniz” - aynı sebepten dolayı bir bilgisayar tarafından sahip olmak gerçekten çok iyi olabilir. Siyah turmalin, sisteminize çok dengeleyebilen çok topraklı bir enerjidir. Eğer kendinizi korumanız veya korunmanız gerekiyorsa ya da sınırlara ihtiyacınız varsa, bununla çalışmak harika bir doğal taştır.
Doğal Taşlar - Dekorasyon 2
Banyonuz için en iyi kristal, doğal taş; kuvarsdır.

Banyo aslında vücudunuzdan bir şeyler çıkardığınız yerdir, bu yüzden bu enerjiyi bir kristalle yükseltmek istemezsiniz. Yerleştirmeyi düşünmelisiniz, çünkü bu küvet ya da tuvaleti güçlendirip büyütmediğiniz hususunda bir fark yaratacaktır. Bence kuvartz küvetin yakınında harika olurdu; açık ve çok yönlü, ama su gibi çok yönlendirici. Suyun açıklığa kavuşturulması ve temizlenmesi, ancak akıl için bir çeşit ayna olurdu.

Doğal Taşlar - Dekorasyon 3


Masanız için en iyi kristal: ametist

Bu çok fazla düşünce yaptığımız bir yer, bu yüzden bu bölümde biraz destek olmak güzel. Her ne kadar kristalin enerjisini hissetmiyor olsanız bile, her zaman işe yarayacak ince, altta yatan bir büyüye sahiptir. Yani, kristale her baktığınız zaman, aklınızı ve odaklanmanızı temizlemek için aldığınızı hatırlayacaksınız! Masanız için uygun doğal taş; ametisttir. Küme - farklı büyüklükte ve şekilli kristaller - öneririm. Ametist çok rahatlatıcı, açıklayıcı, ruhsal ve zihninizi açmak için harika. Bir kümenin çok farklı noktaları olduğundan, diğer insanlarla bir ofis için de harikadır - odanın içindeki herkese pozitif enerji gönderecektir.
Doğal Taşlar - Dekorasyon 4Kategori İçerikleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder