15 Tırnak Boyama Sanatı

Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap
15 İnanılmaz Tırnak Süsleme Yapımı

Güzellik konusunda makyajdan sonra bayanlar için; ojeler, tırnak boyamalar ne giydiğinin bir uzantısıdır.

Tırnak sanatının her zaman çok fazla ilgi ve övgü alması mümkündür.

Klasik, monoton tırnak renginizden sıkıldıysanız; eğlenceli ve ilginç bir şey denemek istiyorsanız, okumaya devam edin ve içinde bulunduğunuz ruh hali için mükemmel tırnak sanat tasarımını bulabilirsiniz.Bu tırnak sanat tasarımlarını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Yeni Başlayanlar için 15 Tırnak Boyama Sanatı

1- Turuncu - Beyaz Alev Rengi Tırnak Boyama: Renk kombinasyonu mükemmeldir ve mükemmel bir yaz tırnağı görüntüsü olarak çekilebilir. Farklı bir görünüm hedefliyorsanız farklı bir oje renkleri de kullanabilirsiniz.Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 1

Malzemeler:

Beyaz oje

Turuncu oje

Sarı oje

Siyah oje

Tırnak sanat şeritleri

Nasıl Boyanır?

Taban için iki kat beyaz oje uygulayın.Şeritleri birbirlerine çapraz olarak yerleştirin ve bir sarı oje cila uygulayın.Bir başka şeridi merkeze dik olarak yerleştirin ve bir tarafına portakal oje uygulayın.
Şeritleri görüntüde gösterildiği gibi yerleştirin ve tırnağınızın tabanına siyah uygulayın.
Görünümü tamamlamak için açık bir kat cila uygulayın.

2. Mor-Pembe Çiçekli Tırnak Süsleme Sanatı: Pembe ve beyaz kombinasyonu keyifli ve tıpkı tırnaklarınızda yay gibi bir şey. Basit ama şık bir tasarımdır ve sadece birkaç adımda yeniden oluşturulabilir. Güneşli bir yaz gününde, hatta mat olmayan günleri aydınlatmak için kullanabilirsiniz.

Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 2

Malzemeler:

Beyaz oje

Pembe oje

Mor oje

İnce bir tırnak sanat fırçası veya bir tırnak sanat kalemi

Nasıl Boyanır?


Üssünüz için iki kat beyaz oje uygulayarak başlayın. İnce bir fırça kullanarak, çiçekleri pembe bir oje ile yaratın. Pembe çiçeklere biraz oomph eklemek için mor oje kullanın. Üst kat ile bitirin.
Bu görüntüyü, tek bir çiçeğin yerine tüm çivi üzerinde çiçek oluşturarak, farklı bir şekilde yeniden oluşturmayı seçebilirsiniz. Diğer parlak renkleri beyaz tabanda da kullanabilirsiniz.


3. Renk Sıçrama Tırnak Boyama: Tırnaklarınızı boş bir tuval olarak kullanıyorsunuz ve bu serin etki için etrafa biraz renk sıçratıyorsunuz. Bu sadece çok güzel mi?

Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 3

Malzemeler:

Beyaz oje

Açılı tırnak sanat fırçası

Mavi oje

Mor oje

Pembe oje

Not: Bu görünüm için seçtiğiniz herhangi bir rengi kullanabilirsiniz. Yine de havalı görünecek.

Nasıl Yapılır?

İyi bir taban için iki kat beyaz oje uygulayın. Bir kez kuruduktan sonra, fırçayı mavi oje içinde daldırın ve baş parmağınızı kullanarak, rengin tırnaklarınız üzerine sıçramasını sağlayın.
İstediğiniz görünüme ulaşıncaya kadar her bir renk için bu işlemi izleyin. Ayarlamak için bir üst kat uygulayın. Tırnaklarınız şimdi kendi modern sanat şaheseriniz!

4. Renkli Bulutlar Şeklinde Tırnak Boyama Süslemesi:Renkli, kolay, parlak, ve çok sevimli. Sadece halka tırnağımızla oynuyoruz, diğerleri ise minimal bir yeşil-mavi kaplamalı oje ile kalıyor. Bu tasarım ilkbahar ve yaz için idealdir.

Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 4

Malzemeler:

Bir aqua yeşil-mavi oje

Pembe oje

Açık mavi oje

Fırça

Nasıl Tırnak Boyanır?

Halka tırnağınız dışında tüm tırnaklarınızı yeşil-mavi oje ile boyayın. Halka tırnağınız için pembe oje kullanın. Bulutları oluşturmak için bir fırça kullanın. Açık mavi oje ile başlayın ve resimde gösterildiği gibi dikey çizgileri yapın. Kuruduktan sonra, açık mavi yüzeyin üstünde daha fazla bulut oluşturmak için yeşil-mavi oje kullanın. Üstte açık bir cila uygulayın.

5. Pembe - Sarı Ojelerle Tırnak Süsleme Nail Art: Modaya uygun, canlı ve genç. Raslantıdan çekip, kıyafeti ve gününü aydınlatacak!

Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 5

Malzemeler:

Mor-pembe oje

Sarı oje

Şeftali oje

Tırnak sanat şeritleri

Üst kat

Nail Art Nasıl Boyanır?

Tırnaklarınızı sarı boyayarak başlayın. Ojenin alt yarısını çivi boyunca çapraz olarak ilerleyen şeftali oje ile boyayın. Aynısını mor-pembe oje ile tekrarlayın, diğer taraftan çapraz olarak ilerleyin.
Bitirmek için bir üst kat uygulayın ve gitmekte fayda var!

6. Değişik Nail Tırnak Boyama Yapımı: Açık mavi ve altının bu nadir kombinasyonu muhteşem. Belki de bu görünümü ya da altın kıyafeti ile gitmek için süslü bir olay için takabilirsiniz. O eşsiz dokuyu tırnak üzerinde almak için plastik sargı kullanıyoruz.

Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 6

Malzemeler:

Açık mavi oje

Altın oje

Plastik ambalaj

Cila temizle

Nasıl Yapılır?


Taban için iki kat altın oje uygulayın. Kuruduktan sonra, altın üzerine bir mavi oje uygulayın.
Hala ıslak iken, dab buruşuk plastik çivi üzerine sarın. Mavinin içinden sızan altın oje göreceksiniz; bir üst kat ile bitirin!

7. Beyaz Minik Süslemeli Tırnak Boyama Sanatı: Bu minimal tasarım, uber klas ve yeniden yaratılması kolay. Hepsi beyaz ve beyaz olan her şey otomatik olarak başka bir seviyeye özeldir.

Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 7

Malzemeler:

Beyaz oje

İnce tırnak şeritleri

Lehçe temizle

Tırnak Boyama Yapımı:

Oje tırnaklarını üç Vs yaratarak çivi üzerine koyarak başlayın. Tırnaklarınızın ucuna beyaz oje uygulayın. Vs arasındaki beyazı doldurmak için ince bir fırça kullanın. Cila hala ıslak iken çıkartmaları hafifçe soyun. Bitirmek için açık bir oje uygulayın.

8. Çizgili Aztek Tırnak Sanatı Yapımı: Karmaşık görünebilir, ancak bunu sadece birkaç adımda kırdık ve bu görünümü doğrudan evde görebilirsiniz. İşte bu kadar kolay. Şimdiye kadarki en güzel tasarım değil mi? Ayrıca, devam eden renk kombinasyonunu da çok seviyoruz.

Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 8

Malzemeler: 

Beyaz oje

Siyah oje

Pembe oje

Altın oje

İnce fırça

İnce tırnak şeritleri

Boyama:

Ojeyi taban için beyaz boyayın. Kuruduktan sonra, altın oje ile altın çizgili oluşturmak için tırnak şeritlerini kullanın. Ardından pembe çizgili oluşturun. Aynı yöntemi kullanın ve çivi ucunda siyah şerit oluşturun. İnce bir fırça kullanarak, resimde gösterildiği gibi aztek tasarım oluşturun.
Ortada üçgenler ekleyerek bitirin. Ayarlamak için açık bir kat cila uygulayın.

9. Pembe Ombre Tırnak Tasarımı: Aynı teknikleri, seçtiğiniz renkler ile kullanabilirsiniz. Bu basit bir tekniktir ve sadece birkaç adımda yapılabilir.

Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 9

Malzemeler:

Hafif şeftali oje

Pembe oje

Kürdan

Sünger

Yapımı:

Bir ışık şeftali oje uygulayın. Her iki oje rengini de temiz bir yüzey veya plastik bir tabaka üzerine dökün. Bir kürdan kullanarak renkleri birlikte hafifçe karıştırın. Bir sünger kullanarak karışık renkler
Tırnaktaki süngeri nazikçe sürün. Görünümü bitirmek için açık bir kat cila uygulayın.

10 - Altın Renkli Tırnak Boyama Sanatı:


Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 10Malzemeler:

Altın oje

Pembe oje

Siyah oje

İnce bir fırça

Süsleme aracı

Nasıl Boyanır?

Tırnaklarınızı iki kat altın oje ile boyayın. Köşeleri noktalama aracıyla pembe noktalar oluşturun.
Görüntüde görüldüğü gibi pembeyi siyah oje ile aralıklı olarak çizin. Bir kat temiz oje uygulayın.

11. Dumanlı Gri Nail Art Yapımı: 


Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 11

Malzemeler:

Koyu dumanlı bir gri oje

Parıltı

Cila temizle

Fırça


Yapımı:

1. Koyu gri oje kullanarak tırnaklarınızı boyayın.

2. Temiz bir yüzeyde, oje ile bir parıltı karıştırın (zanaat ışıltısını kullanabilirsiniz).

3. Fırça kullanarak, resimde görüldüğü gibi tırnaklarınızın uçlarına uygulayın.

4. Bitirmek için, temiz bir tırnak cilası ile doldurun!

12 -Sarı Altın ve Çikolata Renginde Tırnak Boyama Yapımı:

Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 12
Malzemeler:

Çikolata kahverengi oje

Altın oje

Bant

Nasıl Yapılır?

Üssünüz için iki kat çikolata kahverengi oje uygulayın. Bir üçgen oluşturacak şekilde (görüntüde görüldüğü gibi) şeridi çapraz olarak çivi boyunca yerleştirin. Üçgen alanda altın oje uygulayın.
Bitirmek için bir kat cila uygulayınız.

13. Dört Yapraklı Yonca Tırnak Boyama Yapımı: Bu dört yapraklı yonca esinlenerek tırnak sanat tasarımını yeniden yaratmak çok kolay. Soluk sarı ve yeşil kombinasyonu seviyoruz. Dört yapraklı yoncanın önemi, size iyi şans getirmesidir!

Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 13
Malzemeler:

Soluk sarı oje

Yeşil oje

İnce bir fırça

Nasıl Yapılır?

Bir kat temiz oje uygulayın, ve gitmekte fayda var! Kalplere beyaz vuruşlar ekleyin. İnce bir fırça kullanın ve yeşil oje ile görüntüde görüldüğü gibi kalpler oluşturun. Taban için soluk sarı oje kullanarak tırnaklarınızı boyayın.

14- Derin Mavi Tırnak Boyama Sanatı Yapımı:

Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 14Malzemeler:

Koyu mavi oje

Mavi Parıltı cilası

Siyah oje

Nasıl Yapılır?

Resimde görüldüğü gibi tırnaklarınızın üst tabanındaki mavi parlatıcıyı kullanarak başlayın. Bu alanda diğer dekoratif materyalleri kullanarak da vurgu yapabilirsiniz. İnce bir fırça kullanarak, siyah oje ile bir sınır oluşturun.Oje geri kalanını boyamak için koyu mavi oje kullanın. Bitirmek için eski bir açık cila uygulayınız.

15- Lavanta Renginde Tırnak Boyama Yapımı: Bu sevimli tırnak sanat tasarımında lavanta ve grimsi bir oje ile birlikte kullanılıyor ve buradaki en tatlı kombinasyon. Ellerinizi bu tasarımla anında aydınlatabilirsiniz. İlkbaharda veya yazın ya da mavi yağmurlu bir günde gösteriniz.


Tırnak Boyama - Güzellik -Kendin Yap 15


Malzemeler:

Lavanta oje

Çıplak gri oje

Yuvarlak delikli tırnak sanat etiketleri

Nasıl Yapılır?

Nail boyama için tırnaklarınızı lavanta oje ile boyayın. Kuruduktan sonra, çiviyi iki tarafa iki yuvarlak tırnak etiketi koyunuz ve merkezde bir boşluk bırakınız. Oje ortasına çıplak tırnak cilası sürün ve cila hala ıslak iken çıkartın. Kurumasını bekleyin ve bitirmek için bir kat cila uygulayın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon