Yırtık Bluz Süsleme Modeli

Moda

Yırtık Tişört Süsleme Modeli Yapımı

Moda tasarımları her zaman için değişiklik getirir. Aksesuarlar, aparatlar, kesimler, püsküller ile kıyafetlerde değişiklik yapılır. Bunlara bir örnekte; yırtık bluz - sweatshirt süsleme çalışmasıdır. Kolay şekilde yapılan bu kıyafet süsleme elişi hobi model elbise dolaplarını şenlendirecektir. Erkek veya kadın uzun kollu penye bluzlardan yapılacak olan kesimler ile sizde kendinize bir yırtık modasına uygun bluz hazırlayabilirsiniz.

Yırtık tişört süsleme yapımı çok kolaydır. Bluzun kol ve kenar kısımları asimetrik şekillerde kesim yapılır. İstenirse bunu kot pantolonlarda da yapabilirsiniz. Kısa sürede kesilir ve giyilir. Resimlerde yapım aşamaları gösterilen uzun kollu sweat shirt penye tişörtün nasıl değişik bir havaya ve görünümü kavuştuğunu göreceksiniz.

Moda 1

Elişi süslemeler, eski giysileri değerlendirme çalışması için gerekli olan malzemeler; makas, ölçü uzunluğu, mezro ve kesim yapılacak olan bir bluzdur. Özellikle uzun kollu giysilerde penyelerde bu süsleme el işi çalışmasını yapmanızı tavsiye ederim. Penye kumaş ip atmayacağı yani iplik sökülme durumu olmayacağı için kolaylıkla yapılır. Makasla kesimleri belli uzunlukta mezro ile ölçerek yapın. Kolların dış kısımlarına, tercihe göre bluzun etek kısımlarına, omuz bölümleride kesik süsleme yapılır.

Moda 2Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon