Popüler Saç Boya Renkleri


Popüler Saç Boyama Renkleri Nelerdir? 

Moda saç boyama renkleri günümüzde metalik tonlar revaçtadır. Saçlarda parlaklık genç kızlar ve yetişkin bayanlar için moda oldu. Mavini, kızılın veya renk karışımı şeklinde boyanan saçlarda moda oluşturdu. Son zamanların trend saç boya renkleri ile ilgili birkaç paylaşım yapılacaktır. Özellikle saç boyamalarında metalik boyalarda dikkat edilmesi gereken noktalar da yazılacaktır. Saçlar kişinin en dikkat çekici bölümdür. Ten rengine uygun saç boya renkleri seçilmelidir.

Saçlarda asimetrik kesimler, aralara atılan gölgeler, saç boyamasında saçın üst kısmı farklı renkte örneğin açık pembe uç kısımlar beyaza yakın toz pembe boya ile boyanabilir. Neon saç boyama renkleri de populer renklerdendir. Saç boyama aslında kolaydır. Evde saç boyaması yapılacaksa, saçlar dört bölüme ayrılır. Değişik renklerde boyanacaksa kısımlara ayrılan saçlar basit şekilde boyanır. Saç boyama renklerinde turuncunun değişik tonları bu yıl ön plandadır. Yanık turuncu, metalik turuncu saç boyaları örnek gösterilir. 


Saç Boyama Renkleri 1
Sarışından daha açık beyaz metalik saç boyası 2018 moda renklerindendir. Ayrıca uzun dalgalı saçlarda modadır. Saç buklelerine farklı boya renkler uygulanarak değişik ve güzel şekilde saç boyaması yapılır.
Saç Boyama Modelleri 2
Morun cesur tonları; aralara veya uç kısımlara eklenen pembe veya kızıl ince hatlar ile mor renk saç boyası yazın gözde saç boya renklerindendir. 
Saç Boyama Modelleri 3
Sarı ve kırmızının tonları mevcuttur. Kırmızı, açık pembe, uçlara doğru sarı boyalarla renklendirilmiş saçlar.
Saç Boyama Modelleri 4
Doğa ve saç rengi uyumunu yakalamış bir renklendirmedir. Mavi ve yeşilin tonlarında saç boyamasıdır. 
Saç Boyama Modelleri 5
Eflatun, yeşil ve lacivert pembe saç boyası karışımı ile renklendirmedir. 
Saç Boyama Modelleri  6
Bal rengi saç boyası, aralarda metalik koyu fuşya gölgeler ile gökyüzünün ışıltısı saçlardadır.
Saç Boyama Modelleri 7
Koyu tonlarda renkli saç boyalar son yılların modası haline geldi. Artık tek renk boyalar ile yetinilmiyor.  Yeşil saç boyama modellerinden bir örnek.
Saç Boyama Modelleri 8
Açık mavi ve pembenin birlikte kullanılması ile ortaya çıkan saç rengi gayet güzel duruyor. Saçların küt kesimi renklerin tonlarını daha güzel göstermiş.
Saç Boyama Modelleri 9
Lacivert, gri ve metalik beyaz saç boya renklerinin bir arada kullanılması ile ortaya çıkan güzel saç rengidir.
Saç. Boyama Modelleri 10
Açık sarı saç boya tonları ve mavi - lacivertin tonlarında saç boyama renkleridir.
Saç Boyama Modelleri 11


Kategori İçerikleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder