Çataldan Kağıt Tutucu Yapımı

11.5.18
Kağıt Tutucu Modeli

Çataldan Kağıt ve Resim Tutucu Yapımı

Eski eşyaları değerlendirme çalışmalarından bir örnektir. Kullanılmayan çatal, kaşık gibi küçük ev - mutfak eşyalarını değişik şekillerde yararlanılır. Bu konuda; çataldan kağıt tutucu yapımı yazılacaktır. Kağıttan başka, resim tutucu olarak da kullanılır. Fatura gibi önemli kağıtlar tutturulur. El yapımı; kağıt tutucunun yapım aşamaları kolaylıkla tamamlanır. Dekorasyon için yapılmışsa; salonda sevdiklerinizin resimlerini bu tutucu takarak farklı bir süsleme objesi olarak kullanılır.

Elişi kolaylıkla yapılacak dekorasyon amaçlı hobi çalışmasıdır. Resim çerçevelerinin yanında alternatif olarak kullanılabilecek bir resimlik yapımı tutucudur.Kağıt Tutucu Modeli 1
Kendin yap, elişi kağıt tutucu yapımı için gerekli olan malzemeler:

Çatal, ahşap taban (bunları hobi malzemeleri satan kırtasiyelerden temin edilebilir. Kalın tel ve üzerine takılacak süslemeler için, ince takı yapımında kullanılan teller ve boncuklar gerekli olacaktır. İnce uçlu matkap ile tahta altlıklar ortalarından delinerek içine şişe mantarı konulur.
Çataldan Kağıt Tutucu Modeli 2
Çataldan kağıt ve resim tutucu yapımı: Mantara kalın tel çubuk takılarak çatal fotoğraf tutucuları sabitlenir. Farklı bir elişi çalışması yapılarak hobi tasarımı meydana getirilebilir. Bu şekilde çatallardan fotoğraf tutucu yapımı için değişik elişi çalışmalarını resimleri inceleyerek seçim yapılabilir.


Çataldan Kağıt Tutucu Modeli 3

Çataldan Kağıt Tutucu Modeli 4
Kategori İçerikleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder