Boncuk - Taşlarla Terlik Süsleme Modeli
Elişi Boncuk Taşlarla Sandalet – Terlik Süsleme Modeli Yapımı Açıklamalı
Elişi Boncuk Taşlarla Sandalet – Terlik Süsleme Modeli Yapımı Anlatımlı

Kendin yap, el becerisi yaratıcılık hobi çalışmaları için zevkli ve yararlı uğraştır. Çeşitli eşyalar hazırlanabilir, süslemeler yapılabilir. Bunlara bir örnekte sandalet – terlik süsleme yapımıdır. Boncuk veya taşlarla sandaletler pratik bir şekilde süslenir.

Elişi terlik yapımı ve süsleme ile eski modeller yenileme yapılır. Konuda yazılan çalışma plastik sade şekilli bir sandalet çalışmasıdır. Renkli taşlarla gayet güzel süsleme yapımı olmuştur. Bilezik modeli yapımında kullanılan kristal taşlarla ayakkabı süsleme yapımıdır.

Terlik Süsleme Yapımı için Gerekli Malzemeler, renkli (alt yüzeyi düz olmalıdır) taşlar, yapıştırıcı. Japon yapıştırıcılar kullanılmamalıdır, plastik, deri, kumaş gibi ince yüzeyleri yakar. Resimlerde gösterildiği şekilde sandaletin ön kısmına taş – boncuk yapıştırılır. Kolay ve hızlı bir şekilde süsleme yapılır. Tercihe göre sandaletle uyumlu takım olsun istenirse, aynı taş veya boncuklardan bilezik de yapılır.
Elişi Boncuk Taşlarla Sandalet – Terlik Süsleme Modeli Yapımı Açıklamalı 1Sonraki Konu: Kusursuz Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Kategori İçerikleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder