Hindistan Cevizli Dudak Koruyucu

Evde Dudak Bakım Kremi Yapımı
Evde Hindistan Cevizli Dudak Koruyucu Krem Yapımı, Resimli Anlatımlı

Soğuk havalarda eller yüz, dudaklar çabuk etki altında kalan organlardır. Kendinizin kolay bir şekilde yapabileceği, Hindistan cevizli ballı ruj koruyucuyu bu tarz sorunlarda etkili olarak korur. Güzellik için, cilt bakımı kozmetik yapımlarına örnek bir elişi kendin yap çalışmadır. Dudak bakımı, çatlamış kuruyan dudakları yumuşatmak gerekir. Kurumuş bakımsız görünen dudaklar;  yüz görüntüsünü çirkin şekilde olmasına nededn olur.

Kan akışının düzenli olmadığından dolayı bu şekilde rahatsızlıklar görülebilinir. Ayrıca dudaklardaki deri yağ içeriği çok olmadığından dolayı kuruyabilir. Bunlardan dolayı evde dudak bakım krem yapımı ile kolay kolay dudak koruyucu ve bakım kremi sorunlar çözülür.
Evde Dudak Bakım Kremi Yapımı 1

Evde Hindistan cevizli dudak koruyucu yapımı için gerekli olan malzemeler; 1/3 kahve fincanı Hindistan cevizi yağı, balmumu, 1 çay kaşığı bal, on beş dakikada ocakta orta düzeyde ateşte balmumu ve yukarıda sayılan maddeler karıştırılarak eritilir, pişirilen dudak koruyucu kaplara konulur, soğutulur.

Evde Dudak Bakım Kremi Yapımı 2

Kendin yap, dudak koruyucu cilt kreminin kıvamı sert olursa, bal, zeytinyağı veya jojoba yağından eklenip karıştırılarak yumuşatılır.

Evde Dudak Bakım Kremi Yapımı 3
Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon